Европска недеља / Ноћи истраживача

ПОЗИВАМО ВАС

да учествујете у

ЕВРОПСКОЈ НЕДЕЉИ / НОЋИ ИСТРАЖИВАЧА

која ће се ове године одржати од 23. до 27. новембра, 2020. године у Регионалном центру Смедерево.

Стручни скуп Тима за заштиту од дискриминације, насиља, злостављања и занемаривања

dskrmncj nslУ четвртак, 24.10.2019.године, у 12.00 сати у Регионалном центру за професионални развој запослених у образовању у Смедереву, одржан је стручни скуп саветника-спољних сарадника Министарства просвете, науке и технолошког развоја за заштиту од насиља (Татјана Ђуровић, професор разредне наставе у ОШ „Димитрије Давидовић“ у Смедереву и Маријана Васиљевић, психолог у ОШ „Бранислав Нушић“ у Смедереву). Скупу су присуствовали представници Тима за заштиту од дискриминације, насиља, злостављања и занемаривања основних и средњих школа Смедерева.

Теме скупа: Тим за заштиту од дискриминације, насиља, злостављања и занемаривања
Превентивне активности у раду са ученицима, родитељима и запосленима.