О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Обавештавамо вас да ће Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево, прилагодити рад и активности новонасталој ситуацији a у складу са Одлуком Владе Републике Србије (Службени гласник РС бр. 29/2020, од 15. 03. 2020.):
- Сви семинари, радионице, презентације и едукације у простору Центра – одлажу се до даљњег
- Центар ће функционисати по систему утврђеног дежурства Све информације на телефоне: 026/619-906, 026/619-907 или на мејл office@rcsmed.edu.rs

Стручни скуп Тима за заштиту од дискриминације, насиља, злостављања и занемаривања

dskrmncj nslУ четвртак, 24.10.2019.године, у 12.00 сати у Регионалном центру за професионални развој запослених у образовању у Смедереву, одржан је стручни скуп саветника-спољних сарадника Министарства просвете, науке и технолошког развоја за заштиту од насиља (Татјана Ђуровић, професор разредне наставе у ОШ „Димитрије Давидовић“ у Смедереву и Маријана Васиљевић, психолог у ОШ „Бранислав Нушић“ у Смедереву). Скупу су присуствовали представници Тима за заштиту од дискриминације, насиља, злостављања и занемаривања основних и средњих школа Смедерева.

Теме скупа: Тим за заштиту од дискриминације, насиља, злостављања и занемаривања
Превентивне активности у раду са ученицима, родитељима и запосленима.