Обавештење о ОДЛАГАЊУ СЕМИНАРА: НОВИ ЗАКОН О ЈАВНИМ НАБАВКАМА

ЗБОГ ПРЕВЕНТИВНИХ МЕРА СПРЕЧАВАЊА ШИРЕЊА ЕПИДЕМИЈЕ ИЗАЗВАНЕ  ВИРУСОМ -КОВИД 19, А ПО ПРЕПОРУЦИ ВЛАДЕ РС,

ОБАВЕШТАВАМО ПРИЈАВЉЕНЕ УЧЕСНИКЕ СЕМИНАРА ЗА 13. ЈУЛ 2020. ГОД.  У РЕГИОНАЛНОМ ЦЕНТРУ СМЕДЕРЕВО, ДА СЕ ИСТИ ОДЛАЖЕ И ДА ЋЕ СЕ ОДРЖАТИ ЧИМ СЕ ЗА ТО СТВОРЕ УСЛОВИ У НАЈКРАЋЕМ ВРЕМЕНСКОМ ПЕРИОДУ.

О НОВОМ ТЕРМИНУ ПРИЈАВЉЕНИ УЧЕСНИЦИ И ДРУГИ ЗАИНТЕРЕСОВАНИ БИЋЕ БЛАГОВРЕМЕНО ОБАВЕШТЕНИ.

“БУДИМО ОДГОВОРНИ“

С поштовањем,
в.д.директора,
Љиљана Животић-Живановић, дипл. економиста

Семинар „Корелација и међупредметно повезивање у настави музичке културе и уметности“

krlcj nslУ суботу 30. 11. 2019. године, реализован је семинар „Корелација и међупредметно повезивање у настави музичке културе и уметности“ у просторијама Регионалног центра Смедерево. Циљ семинара је оспособљавање наставника за практичну примену корелације у настави и међупредметно повезивање кроз процес планирања и интеграције са другим наставним предметима и садржајима. Иако назив овог програма стручног усавршавања асоцира на музику и уметност, циљна група су били сви актери из процеса образовања и васпитања: од васпитача у предшколској установи до наставника у уметничким школама.

Теме семинара су: 1. Корелација у савременој настави; 2. Планирање корелације и међупредметно повезивање ; 3. Тимско планирање и корелација-интеграција; 4. Примена корелације у наставној пракси.

Реализатор и аутор семинара Весна Миленковић, дипломирани музиколог, зналачки је провела учеснике кроз теме овог програма СУ.