Обавештење о ОДЛАГАЊУ СЕМИНАРА: НОВИ ЗАКОН О ЈАВНИМ НАБАВКАМА

ЗБОГ ПРЕВЕНТИВНИХ МЕРА СПРЕЧАВАЊА ШИРЕЊА ЕПИДЕМИЈЕ ИЗАЗВАНЕ  ВИРУСОМ -КОВИД 19, А ПО ПРЕПОРУЦИ ВЛАДЕ РС,

ОБАВЕШТАВАМО ПРИЈАВЉЕНЕ УЧЕСНИКЕ СЕМИНАРА ЗА 13. ЈУЛ 2020. ГОД.  У РЕГИОНАЛНОМ ЦЕНТРУ СМЕДЕРЕВО, ДА СЕ ИСТИ ОДЛАЖЕ И ДА ЋЕ СЕ ОДРЖАТИ ЧИМ СЕ ЗА ТО СТВОРЕ УСЛОВИ У НАЈКРАЋЕМ ВРЕМЕНСКОМ ПЕРИОДУ.

О НОВОМ ТЕРМИНУ ПРИЈАВЉЕНИ УЧЕСНИЦИ И ДРУГИ ЗАИНТЕРЕСОВАНИ БИЋЕ БЛАГОВРЕМЕНО ОБАВЕШТЕНИ.

“БУДИМО ОДГОВОРНИ“

С поштовањем,
в.д.директора,
Љиљана Животић-Живановић, дипл. економиста

Састанак подружнице стручних сарадника

sstnkpdrzxnssssrdnkdcmbrСастанак подружнице стручних сарадника Смедерево, одржан је 05. 12. 2019.год. у Регионалном центру Смедерево. У складу са тачкама дневног реда-прво је усвојен записник са претходног састанка а потом је обављена интерна обука тј. преношење искуства у раду на ИОП-у стручним сарадницима запосленим у средњим школама од стране стручних сарадника из основних школа и међусобна размена искустава па је презентацију имала Јелена Здравковић, психолог  у основној школи „Димитрије Давидовић“ и члан Интерресорне комисије. Уследиле су информације са седнице Педагошког друштва Србије одржане 22. 11. 2019.године и припреме за организацију семинара у јануару.