cestitkaskola2020

Обавештење о ОДЛАГАЊУ СЕМИНАРА: НОВИ ЗАКОН О ЈАВНИМ НАБАВКАМА

ЗБОГ ПРЕВЕНТИВНИХ МЕРА СПРЕЧАВАЊА ШИРЕЊА ЕПИДЕМИЈЕ ИЗАЗВАНЕ  ВИРУСОМ -КОВИД 19, А ПО ПРЕПОРУЦИ ВЛАДЕ РС,

ОБАВЕШТАВАМО ПРИЈАВЉЕНЕ УЧЕСНИКЕ СЕМИНАРА ЗА 13. ЈУЛ 2020. ГОД.  У РЕГИОНАЛНОМ ЦЕНТРУ СМЕДЕРЕВО, ДА СЕ ИСТИ ОДЛАЖЕ И ДА ЋЕ СЕ ОДРЖАТИ ЧИМ СЕ ЗА ТО СТВОРЕ УСЛОВИ У НАЈКРАЋЕМ ВРЕМЕНСКОМ ПЕРИОДУ.

О НОВОМ ТЕРМИНУ ПРИЈАВЉЕНИ УЧЕСНИЦИ И ДРУГИ ЗАИНТЕРЕСОВАНИ БИЋЕ БЛАГОВРЕМЕНО ОБАВЕШТЕНИ.

“БУДИМО ОДГОВОРНИ“

С поштовањем,
в.д.директора,
Љиљана Животић-Живановић, дипл. економиста

Први кораци у онлајн програмирању

nlnprgrmrnj nslУченици I3 и I4 основне школе "Димитрије Давидовић" Смедерево, у уторак 13. 12. 2019.год., учествовали су у међународној манифестацији Hour of Code (Сат програмирања) уз подршку волонтера, ученика V1 и V4, једног тате и учитељица Данијеле Маричић и Невене Перић. Ово је уједно било и њихово прво гостовање у Регионалном центру за професионални развој запослених у образовању, где су нас дочекали сјајни домаћини. Користили смо интерактивне лекције програмирања доступне на сајту Code.org и писали прве једноставне програме за савладавање лавиринта користећи основне концепте програмирања.

Било је то сјајно искуство и било је јако забавно!