Семинар „Реализација новог Наставног програма биологије у основној школи“

rlzjnnvgnstvng nslУдружење Герундијум у сарадњи са Регионалним центром Смедерево организовао је семинар „Реализација новог Наставног програма биологије у основној школи“ (кат.бр. 814) у суботу, 07. 12. 2019.год.

Циљеви овог програма СУ су: Унапређивање методичких компетенција наставника биологије за ефикасну реализацију новог Наставног програма биологије у основној школи, њиховa едукацијa за успешну организацију, реализацију и евалуацију наставе биологије и остваривање циљева и исхода.

Теме семинара су биле: Анализа Наставних програма биологије за основну школу у Републици Србији и земљама европске уније, Спирални модел наставних програма биологије у основној школи, Реализација спиралног модела Наставног програма биологије применом иновативних модела наставе, Методичко обликовање часа и дидактичких материјала за обраду биолошких садржаја иновативним моделима.