cestitkaskola2020

Обавештење о ОДЛАГАЊУ СЕМИНАРА: НОВИ ЗАКОН О ЈАВНИМ НАБАВКАМА

ЗБОГ ПРЕВЕНТИВНИХ МЕРА СПРЕЧАВАЊА ШИРЕЊА ЕПИДЕМИЈЕ ИЗАЗВАНЕ  ВИРУСОМ -КОВИД 19, А ПО ПРЕПОРУЦИ ВЛАДЕ РС,

ОБАВЕШТАВАМО ПРИЈАВЉЕНЕ УЧЕСНИКЕ СЕМИНАРА ЗА 13. ЈУЛ 2020. ГОД.  У РЕГИОНАЛНОМ ЦЕНТРУ СМЕДЕРЕВО, ДА СЕ ИСТИ ОДЛАЖЕ И ДА ЋЕ СЕ ОДРЖАТИ ЧИМ СЕ ЗА ТО СТВОРЕ УСЛОВИ У НАЈКРАЋЕМ ВРЕМЕНСКОМ ПЕРИОДУ.

О НОВОМ ТЕРМИНУ ПРИЈАВЉЕНИ УЧЕСНИЦИ И ДРУГИ ЗАИНТЕРЕСОВАНИ БИЋЕ БЛАГОВРЕМЕНО ОБАВЕШТЕНИ.

“БУДИМО ОДГОВОРНИ“

С поштовањем,
в.д.директора,
Љиљана Животић-Живановић, дипл. економиста

Сусрет са стручњацима и практичарима „Креативни приступи у пракси васпитача и учитеља“

ssrtsstrcnjcm nslБАЗААРТ и Позориште ПАТОС у сарадњи са Регионалним центром Смедерево, реализовали су сусрет са стручњацима и практичарима „Креативни приступи у пракси васпитача и учитеља“ у четвртак, 12. децембра 2019. год.

Стваралачке активности су од непроцењивог значаја за развој детета предшколског и раног школског узраста. У раном развоју, као и у припремама детета за полазак у школу и његовим првим корацима кроз школски програм, креативна игра пружа најподеснији оквир за интегрисан развој и учење.

Кроз педагошка тумачења, примере из праксе и сопствено богато искуство учеснике је водила Вукица Павловић, мастер васпитач и педагошки саветник.

Сусрети са стручњацима су облик стручног усавршавања наставника и уметника и чине програм ЛОТРЕК центра Смедерево, који води ПАТОС. Подршку ЛОТРЕК центрима пружа Министарство културе Републике Србије.