cestitkaskola2020

Обавештење о ОДЛАГАЊУ СЕМИНАРА: НОВИ ЗАКОН О ЈАВНИМ НАБАВКАМА

ЗБОГ ПРЕВЕНТИВНИХ МЕРА СПРЕЧАВАЊА ШИРЕЊА ЕПИДЕМИЈЕ ИЗАЗВАНЕ  ВИРУСОМ -КОВИД 19, А ПО ПРЕПОРУЦИ ВЛАДЕ РС,

ОБАВЕШТАВАМО ПРИЈАВЉЕНЕ УЧЕСНИКЕ СЕМИНАРА ЗА 13. ЈУЛ 2020. ГОД.  У РЕГИОНАЛНОМ ЦЕНТРУ СМЕДЕРЕВО, ДА СЕ ИСТИ ОДЛАЖЕ И ДА ЋЕ СЕ ОДРЖАТИ ЧИМ СЕ ЗА ТО СТВОРЕ УСЛОВИ У НАЈКРАЋЕМ ВРЕМЕНСКОМ ПЕРИОДУ.

О НОВОМ ТЕРМИНУ ПРИЈАВЉЕНИ УЧЕСНИЦИ И ДРУГИ ЗАИНТЕРЕСОВАНИ БИЋЕ БЛАГОВРЕМЕНО ОБАВЕШТЕНИ.

“БУДИМО ОДГОВОРНИ“

С поштовањем,
в.д.директора,
Љиљана Животић-Живановић, дипл. економиста

Састанак подружнице Српског географског друштва – Смедерево

sstnkprdrznc nslУ суботу 14.03. 2020.год. у Регионалном центру Смедерево, одржан је састанак подружнице Српског географског друштва –Смедерево. Теме састанка су биле: план рада подружнице за 2020. годину, годишња чланарина, изборна скупштина и семинар Српског географског друштва, анализа постојећих такмичења, анализа нових уџбеника и наставних планова, екскурзије и излети друштва у 2020. години. Сви чланови су активно учествовали у дискусији и чуло се много конструктивних предлога.

Након састанка, чланови подружнице су присуствовали семинару „Осавремењавање знања о геодиверзитету кроз наставу географије“.