Европска недеља / Ноћи истраживача

ПОЗИВАМО ВАС

да учествујете у

ЕВРОПСКОЈ НЕДЕЉИ / НОЋИ ИСТРАЖИВАЧА

која ће се ове године одржати од 23. до 27. новембра, 2020. године у Регионалном центру Смедерево.

Спровођење завршног испита и уписа ученика у средњу школу

sprvdjnjnjzvrsngspt nslУ понедељак, 15. јуна 2020.год., са почетком у 10.00 часова, у просторијама Регионалног центра за професионални развој запослених у образовању Смедерево, одржан је састанак Окружне комисије за организацију и спровођење завршног испита и уписа ученика у средњу школу са директорима основних школа, саветницима-спољним сарадницима, супервизорима и просветним инспекторима.

Тема састанка је била организација и спровођење завршног испита на крају основног образовања и васпитања у школској 2019/2020. години.