Европска недеља / Ноћи истраживача

ПОЗИВАМО ВАС

да учествујете у

ЕВРОПСКОЈ НЕДЕЉИ / НОЋИ ИСТРАЖИВАЧА

која ће се ове године одржати од 23. до 27. новембра, 2020. године у Регионалном центру Смедерево.

Обука "Колегијална рефлексија"

klgjlnrflks nslЈуче 16. 09. 2020.год., у просторијама Регионалног центра Смедерево реализована је обука "Колегијална рефлексија". Обуку је организовала ПУ "Наша радост" Смедерево у сарадњи са организацијом Фемилилеб Србија (Familylab Srbija).

Општи циљеви обуке су:
Имплементација интервизије као модела за развој рефлексивног практичара у вртићу; Стварање предуслова за развој заједнице вртића.

Специфични циљеви су:
Стицање знања о креирању и спровођењу интервизијске групе у вртићу и оспособљавање за примену модела интервизије.

Циљне групе:
Васпитач у предшколској установи, медицинска сестра – васпитач, стручни сарадник у предшколској установи, сарадник у предшколској установи.

Аутор и водитељ обуке је Ивана Мушкиња, специјалиста психосоцијалног приступа у социјалном раду, породични психотерапеут.