Европска недеља / Ноћи истраживача

ПОЗИВАМО ВАС

да учествујете у

ЕВРОПСКОЈ НЕДЕЉИ / НОЋИ ИСТРАЖИВАЧА

која ће се ове године одржати од 23. до 27. новембра, 2020. године у Регионалном центру Смедерево.

Актив директора основних и средњих школа

ktvdrktr nslУ среду 23.09.2020.год., у Регионалном центру Смедерево одржан је Актив директора основних и средњих школа са подручја Града Смедерева уз придржавање свих препоручених епидемиолошких мера.

На дневном реду Актива биле су следеће теме: енергетска ефикасност, сагледавање заједничких реализованих активности са школама, унапређивање безбедности ученика у школама и планирање превентивних активности у складу са актуелном епидемиолошком ситуацијом. У складу са темама, у дискусији су учествовали представници Јавних служби Града и Полицијске управе. Расправљало се и о другим актуелним и битним темама за функционисање школа у овим измењеним условима рада. У раду скупа је учествовала и новоизабрана чланица Градског већа Александра Митић задужена за ресор образовања и популационе политике. Председник Актива директора Драгица Голубовић координирала је радом овог догађаја.