Европска недеља / Ноћи истраживача

У Европској недељи истраживача, од 23. до 27. новембра, 2020 године, Научни Клуб Смедерево планирао је низ занимљивих видео радионица, огледа и предавања.

Радионице, огледи, предавања, и остали садржаји који су били предвиђени за реализацију у Регионалном Центру Смедерево, биће представљени видео материјалима, ради поштовања епидемиолошких мера и спречавања ширења заразне болести COVID-19 изазване вирусом SARS-CoV-2.

Све радионице можете да пратите преко нашег YouTube канала:

Вебинар:"Нови Закон о јавним набавкама"

vnrjvnnbvk nslЗбог новог таласа короне и поштовања противепидемијских мера, одложени семинар: "Нови Закон о јавним набавкама" реализован је путем вебинара 21. октобра 2020.год. у организацији Регионалног центра Смедерево.

Пријављени учесници семинара су запослени који раде на пословима јавних набавки у јавним предузећима, установама, школама...

Предавач Сузана Тодоровић запослена је у Управи за јавне набавке у Београду и има вишегодишње искуство везано за ту правно-економску област па је успешно пренела новине и одговарала на питања учесника вебинара.