Примена информационо-комуникативних технологија у настави - ОШ "Херој Радмила Шишковић", Смедеревскa Паланкa

ikt-obrazПрва од девет планираних обука у оквиру пројекту „Подршка развоју људског капитала и истраживању – опште образовање и развој људског капитала“ (www.razvionica.edu.rs) одржана је у протекла два дана у нашем Центру. Завод за унапређивање образовања и васпитања, као један од партнера на поменутом пројекту носилац је активности у оквиру компоненте 2: Обука наставника за употребу ИКТ-а у настави. Обука има за циљ јачање компетенције наставника за примену савремених информационо-комуникационих технологија у образовно-васпитном процесу.

Пројектом је предвиђена реализација дводневних обука за 4000 наставника основних школа, гимназија и средњих стручних школа које су укључене у Пројекат (школе вежбаонице и пилот школе).
Прва полазници који су прошли обуку били су наставници и професори ОШ "Херој Радмила Шишковић" из Смедеревске Паланке, док су предавачи били Славица Гомилановић и Невена Перић.
Опширније о обукама и распореду можете погледати на сајту ЗУОВ-а.

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е:

Регионални центар Смедерево је и на Порталу јавних набавки portal.ujn.gov.rs објавио 2 позива за јавну набавку мале вредности:

1. Услуге кетеринга за потребе Регионалног центра Смедерево у сврху организације активности

2. Набавка добара за одржавање семинара у Регионалном центру Смедерево

Позив је објављен 19. 03. 2019. год., рок за пријаву је 26. 03. 2019. год