Европска недеља / Ноћи истраживача

У Европској недељи истраживача, од 23. до 27. новембра, 2020 године, Научни Клуб Смедерево планирао је низ занимљивих видео радионица, огледа и предавања.

Радионице, огледи, предавања, и остали садржаји који су били предвиђени за реализацију у Регионалном Центру Смедерево, биће представљени видео материјалима, ради поштовања епидемиолошких мера и спречавања ширења заразне болести COVID-19 изазване вирусом SARS-CoV-2.

Све радионице можете да пратите преко нашег YouTube канала:

ЦПН пројекат - Физика на бис

И најновија презентација пројекта „Физика на бис“ у свечаној сали Гимназије у Смедереву је наишла на изузетно интересовање. Овога пута се одазвало између шездесет и седамдесет учесника, углавном средњошколаца. Новина је била учешће ученика Гимназије и Музичке школе „Коста Манојловић“ који су и вокално и инструментално обогатили извођење популарне музике на инструменту направљеном од цеви и тиме га учинили још атрактивнијим.
Погледајте како је то било...(Приказ по различитим сегментима програма)
Још само једном у вашем граду: 17.3.2018. - Гимназија у Смедереву!
Спремамо изненађења! Не пропустите!