Грешка
  • JUser: :_load: Није могуће учитати корисника са ИД: 64

Информишите се о најављеним семинарима који ће се одржати у нашем Центру. Сва питања у вези са семинарима можете поставити путем електронске поште office@rcsmed.edu.rs или путем форме "коментари" на сајту.

Уколико није другачије наведено, за сваки од најављених семинара се можете пријавити путем пријаве на сајту или факсом, слањем пријавног обрасца кога можете преузети ОДАВДЕ, на број 026 / 619 - 906.

Механичке и електричне осцилације у настави

Почетак: 03.02.2018 10:00

Каталошки број: 616 ; Компетенцијa: K1 ; Приоритети: 1

Трајање: један дан (8 бодова)

У оквиру јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује семинар Механичке и електричне осцилације у настави.

СЕМИНАР ЈЕ БЕСПЛАТАН ЗА ПРОСВЕТНЕ РАДНИКЕ СА ТЕРИТОРИЈЕ ГРАДА СМЕДЕРЕВА
ЦЕНА ЗА ПРОСВЕТНЕ РАДНИКЕ СА ДРУГИХ ТЕРИТОРИЈА ЈЕ 2.500,оо динара.

Текући рачун Регионалног центра за професионални развој запослених у образовању Смедерево, Горанска ББ, 11300 Смедерево: 840 – 942668 – 62 (У овај износ су поред самог семинара, урачунати и трошкови ручка и освежења током семинара). Модел и позив на број нису потребни.

prijava

Аутори проф. др Љубиша Нешић, редовни професор Природно-математичког факултета у Нишу; проф. др Миодраг Радовић, редовни професор Природно-математичког факултета у Нишу; проф. др Саша Гоцић, ванредни професор Природно-математичког факултета у Нишу; др Дејан Алексић, доцент Природно-математичког факултета у Нишу
Реализатори проф. др Љубиша Нешић, редовни професор Природно-математичког факултета у Нишу; проф. др Миодраг Радовић, редовни професор Природно-математичког факултета у Нишу; проф. др Саша Гоцић, ванредни професор Природно-математичког факултета у Нишу; др Дејан Алексић, доцент Природно-математичког факултета у Нишу
Општи циљеви Унапређивање способности наставника физике за конструктивистички приступ настави.
Специфични циљеви Обучавање наставника за конструктивистички приступ реализацији различитих типова експеримената (демонстрациони, класични, једноставни...) у настави физике у основним и средњим школама у оквиру наставне теме осцилације.
Теме програма Конструктивизам у настави физике; Механичке осцилације – експерименти; Електричне осцилације – експерименти; Компјутеризација експеримената
Циљна група наставник предметне наставе – основна школа, наставник предметне наставе – гимназија, наставник општеобразовних предмета – средња стручна школа, наставник стручних предмета – средња стручна школа, наставник у школи за образовање ученика са сметњама у развоју, наставник у школи за образовање одраслих, наставник општеобразовних предмета – у средњој уметничкој школи (музичке, балетске, ликовне), наставник изборних и факултативних предмета

2018-02-03 10:00:00
2018-02-03 18:00:00