Информишите се о најављеним семинарима који ће се одржати у нашем Центру. Сва питања у вези са семинарима можете поставити путем електронске поште office@rcsmed.edu.rs или путем форме "коментари" на сајту.

Уколико није другачије наведено, за сваки од најављених семинара се можете пријавити факсом или слањем пријавног обрасца кога можете преузети ОДАВДЕ, на број 026 / 619 - 906.

ЗНАЊЕ ЈЕ ИСКРА НАЈЛЕПШЕГ СЈАЈА, ОД КЊИГА – СВЕ ДО БЕСКРАЈА!

Од 01.06.2019 12:00 до 01.06.2019 18:00

Категорије: Догађаји

Друштвo за српски језик и књижевност за Подунавски округ организоваће у суботу, 1. јуна 2019. године, у Регионалном центру за професионални развој запослених у образовању Смедерево традиционални свечани скуп поводом завршетка такмичарског циклуса.

Том приликом Друштво за српски језик и књижевност за Подунавски округ наградиће дипломама и вредним књигама ученике основних и средњих школа који су освојили прво, друго или треће место на окружном нивоу такмичења из књижевности (Књижевна олимпијада) и на окружном нивоу такмичења из српског језика и језичке културе. Такође, биће похваљени и награђени наставници који су ученике вредно припремали за такмичења учећи их да воле књижевност и да негују српски језик, правопис и језичку културу.

На овај начин наше струковно удружење жели да афирмише најквалитетније резултате у настави српског језика и књижевности и да јавно похвали знање, рад, залагање и ентузијазам које су ученици и наставници Смедерева, Смедеревске Паланке и Велике Плане исказали на такмичењима Друштва за српски језик и књижевност Србије.

Добро дошли на скуп верних чувара српског језика и књижевности!

Програм скупа
,,Знање је искра најлепшег сјаја, од књига – све до бескраја"

12.00─12.15

Поздравна реч домаћина