Грешка
  • JUser: :_load: Није могуће учитати корисника са ИД: 64

Почетак: 13.01.2018 10:00

Каталошки број: 387 ; Компетенцијa: K2 ; Приоритети: 3

Трајање: један дан (8 бодова)

БРОЈ УЧЕСНИКА ЈЕ ПОПУЊЕН И НАКНАДНО ПРИЈАВЉИВАЊЕ НИЈЕ МОГУЋЕ!

У оквиру јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује семинар Интернет као средство савремене наставе и учења применом блога и Фејсбука у настави.

СЕМИНАР ЈЕ БЕСПЛАТАН ЗА ПРОСВЕТНЕ РАДНИКЕ СА ТЕРИТОРИЈЕ ГРАДА СМЕДЕРЕВА
ЦЕНА ЗА ПРОСВЕТНЕ РАДНИКЕ СА ДРУГИХ ТЕРИТОРИЈА ЈЕ 2.500,оо динара.

Текући рачун Регионалног центра за професионални развој запослених у образовању Смедерево, Горанска ББ, 11300 Смедерево: 840 – 942668 – 62 (У овај износ су поред самог семинара, урачунати и трошкови ручка и освежења током семинара). Модел и позив на број нису потребни.

Аутори Александар Тодосијевић, ОШ „Бранко Радичевић“, Батајница
Реализатори Александар Тодосијевић, наставник историје, ОШ „Бранко Радичевић“, Батајница; Сања Булат, наставник физике и хемије, ОШ „Бранислав Нушић“, Београд
Општи циљеви Развијање дигиталних компетенција наставника; Модернизација наставе у складу са савременим теоријама учења и потребама ученика.
Специфични циљеви Упознавање наставника са применом блога и Фејсбука у настави; Формирање мрежа учења наставника и ученика; Развијање критичког приступа Интернету
Теме програма Савремена парадигма учења, учење и виртуелне; Циљеви са којима се блог прави; Креирање чланака и страна, унос категорија, убацивање мултимедијалних садржаја, виџети; Отварање налога и уређивање профила, умрежавање учесника на Фејсбуку, отварање групе; Безбедности ученика на интернету: заштита од спама, вируса и превара, заштита од електронског насиља
Циљна група наставник разредне наставе, наставник предметне наставе – основна школа, наставник предметне наставе – гимназија, наставник општеобразовних предмета – средња стручна школа, наставник стручних предмета – средња стручна школа, наставник општеобразовних предмета – у средњој уметничкој школи (музичке, балетске, ликовне), наставник стручног предмета у основној/средњој уметничкој школи (музичке, балетске, ликовне), наставник изборних и факултативних предмета, стручни сарадник у школи, сарадник (педагошки, андрагошки асистент и помоћни наставник)

2018-01-13 10:00:00