Промоција занимања...

На идеју ОШ "Радица Ранковић" из Лозовика у Центру за културу у Смедереву, данас је одржана својеврсна "представа" у више чинова, на задату тему: Професионална оријентација. Школе учеснице GIZ BOSS пројекта су уз помоћ ђака који су укључени у Пројекат, припремиле, свака за себе, "позоришни комад" где су ученици глумили и представљали разна занимања. Осим представника школа учесница, у публици су били и други ђаци који тек треба да се укључе у Пројекат као и њихови наставници а све су "будним оком" пратиле тренери, Маја Оклобџија Слијепчевић и Весна Милетић.
На линку испод овог текста можете погледати сличице за које се захваљујемо координатору GIZ BOSS пројекта из Регионалног центра Смедерево, Дарију Јаношевићу.

Напишите ваш коментар