О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запоселних за вакцинацију против COVID-19

Завод за унапређивање образовања и васпитања објавио је Конкурс за одобравање програма сталног стручног усавршавања наставника, васпитача и стручних сарадника за школску 2022/2023, 2023/2024. и 2024/2025. годину, 22. новембра 2021.

На основу члана 10 став 1, у вези са чланом 11 став 1 Правилника о сталном стручном усавршавању и напредовању у звања наставника, васпитача и стручних сарадника („Сл. гласник РС“, број 109/2021) и члана 4 Правилника о раду стручног тима Завода у поступку одобравања и праћења реализације одобрених облика сталног стручног усавршавања наставника, васпитача, стручних сарадника и директора,Завод за унапређивање образовања и васпитања дана 22. новембра 2021. године расписује

К О Н К У Р С за одобравање програма сталног стручног усавршавања наставника, васпитача и стручних сарадника за школску 2022/2023, 2023/2024. и 2024/2025. годину.

Конкурс се налази на линку:

Нови Правилник можете погледати путем линка:

"Буквар животне средине"

У Регионалном центру данас је одржан једнодневни семинар "Буквар животне средине". На почетку, поздравном речју, аутор семинара, господин Братислав Филиповић, отворио је предавање упознавши присутне учеснике са темама и циљем овог семинара. Заштита животне средине и екологија, као и формирање еколошке свести и савести и еколошки пожељног понашања су само неке од  тема које су се обрађивале.
       У наставку предавања, господин Бата Коновалов је, како је и истакао господин Филиповић, ставио акценат на едукацију васпитача, професора разредне наставе и наставника за методолошки приступ коришћењу Буквара екологије у настави; Оспособљавање наставника за практичну примену Буквара екологије; Оспособљавање наставника за практичан рад на терену са децом и омладином...
Семинар је завршен поделом сертификата о савладаној обуци.

Опширније о техничким детаљима семинара

Оцените семинар и изнесите ваше утиске, били позитивне било негативне на нашем Форуму.

" />" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" type="application/x-shockwave-flash">