О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запоселних за вакцинацију против COVID-19

Јавни позив за избор организатора, реализатора и програма стручног усавршавања запослених у основним школама у 2022. години

Објављен је Јавни позив Министарства просвете, науке и технолошког развоја за избор организатора, реализатора и програма стручног усавршавања запослених у основним школама у 2022. години, а која реализују правна лица, на који можете да конкуриште, уз подршку РЦ Смедерево.

Учесници јавног позива комплетну документацију са предлогом програма стручног усавршавања подносе у штампаној и електронској форми У РОKУ ОД ОСАМ ДАНА од дана објављивања јавног позива на званичној интернет страници Министарства.

Циљ јавног позива је избор организатора, реализатора и програма стручног усавршавања усмереног на развој и подизање компетенција запослених у ОСНОВНОЈ ШKОЛИ.

Сви детаљи се налазе на линку:

РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма сталног стручног усавршавања наставника, васпитача и стручних сарадника за школску 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

"Буквар животне средине"

У Регионалном центру данас је одржан једнодневни семинар "Буквар животне средине". На почетку, поздравном речју, аутор семинара, господин Братислав Филиповић, отворио је предавање упознавши присутне учеснике са темама и циљем овог семинара. Заштита животне средине и екологија, као и формирање еколошке свести и савести и еколошки пожељног понашања су само неке од  тема које су се обрађивале.
       У наставку предавања, господин Бата Коновалов је, како је и истакао господин Филиповић, ставио акценат на едукацију васпитача, професора разредне наставе и наставника за методолошки приступ коришћењу Буквара екологије у настави; Оспособљавање наставника за практичну примену Буквара екологије; Оспособљавање наставника за практичан рад на терену са децом и омладином...
Семинар је завршен поделом сертификата о савладаној обуци.

Опширније о техничким детаљима семинара

Оцените семинар и изнесите ваше утиске, били позитивне било негативне на нашем Форуму.

" />" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" type="application/x-shockwave-flash">