РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма ЗУОВ-а 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

ЈАВНИ ПОЗИВ Центар за промоцију науке, март 2024
ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПРИЈАВА ЗА ФИНАНСИЈСКУ ПОДРШКУ ПРОЈЕКТИМА ПРОМОЦИЈЕ И ПОПУЛАРИЗАЦИЈЕ НАУКЕ У 2024. ГОДИНИ

Циљеви Јавног позива су подизање нивоа научне писмености и научнe културе кроз децентрализацију промоције и популаризације науке на територији Републике Србије; подршка разноврсним и иновативним пројектним приступима; подршка високоутицајним пројектима из области промоције науке; подршка креативним пројектима који афирмишу доступност знања у отвореном простору.

Јавни позив Центар за промоцију науке

Позив за ЈП 2024

Оглас јавни позив 2024

Упутство за попуњавање ЈП 2024

Образац пријаве Годишњег програма НК Смедерево 2024

Интерактивним методама кроз наставу до оцене која мотивише - наш семинар у Пожаревцу 10.01.2012.

Ову, 2012.годину започесмо радно 10.1. у Пожаревцу, у ОШ"Краљ Петар I" .
Врeменска прогноза није обећавала тако весео дан. За почетак, водитеље семинара Соњу Милетић и Невену Перић, колеге  ове школе дочекале су домаћински!!! У динамичној атмосфери, група од 37 просветник радника заједно са директором школе вредно је радила на проучавању проблематике оцењивања. Увек актуелна тема, довољно осетљива да би смо се њоме редовно бавили, подстакла је и полазнике ове школе да са много креативности креирају инструменте за континуирано праћење напредовања  и оцењивање  ученика које ће примењивати у свекодневној пракси.