РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма ЗУОВ-а 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

ЈАВНИ ПОЗИВ Центар за промоцију науке, март 2024
ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПРИЈАВА ЗА ФИНАНСИЈСКУ ПОДРШКУ ПРОЈЕКТИМА ПРОМОЦИЈЕ И ПОПУЛАРИЗАЦИЈЕ НАУКЕ У 2024. ГОДИНИ

Циљеви Јавног позива су подизање нивоа научне писмености и научнe културе кроз децентрализацију промоције и популаризације науке на територији Републике Србије; подршка разноврсним и иновативним пројектним приступима; подршка високоутицајним пројектима из области промоције науке; подршка креативним пројектима који афирмишу доступност знања у отвореном простору.

Јавни позив Центар за промоцију науке

Позив за ЈП 2024

Оглас јавни позив 2024

Упутство за попуњавање ЈП 2024

Образац пријаве Годишњег програма НК Смедерево 2024

Интерактивним методама кроз наставу до оцене која мотивише 15.01.2012.

У оквиру планираних активности пројекта "Друга шанса", данас је у нашем Центру одржан други семинар за тим из ОШ "Радица Ранковић" из Лозовика. Прилагодивши програм семинара, аутори Соња Милетић и Невена Перић, су са учесницима обрадиле једну од најосетљивијих тема у образовању - оцењивање. Правилан начин оцењивања, како за ученике, тако и за одрасле, који ће бити полазници пројекта "Друге шансе", један је од кључних параметара у образовању, а наставници ће на данашњем семинару бити у прилици да проуче све оне методе које ће моћи да примене у настави а које ће њихове ученике, било они млади или стари, мотивисати за још бољи рад.