О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запослених за вакцинацију против COVID-19

РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма ЗУОВ-а 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

Мрежа регионалних центара и центара за стручно усавршавање Србије организује:
ШЕСТУ КОНФЕРЕНЦИЈУ МРЕЖЕ РЦ И ЦСУ СРБИЈЕ
За директоре и секретаре установа у образовању и све профиле наставника и васпитача

„ПРОФЕСИОНАЛНА ПОДРШКА РУКОВОДИОЦИМА УСТАНОВА У ОБРАЗОВАЊУ - АКТУЕЛНОСТИ У ОБРАЗОВНОМ СИСТЕМУ РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ“Oдгoвoрнoст дирeктoрa у oбрaзoвнoм систeму Рeпубликe Србиje"

Стручни скуп је акредитован код ЗУОВ-а, а учесници добијају сертификат на два бода.

Конференција и сајам ће бити одржани у Врњачкој Бањи, 05-07. октобра 2022. године, у хотелу „Цептер“.

Котизација за учешће на конференцији по учеснику износи 9.600,oo РСД (радни материјал и освежење на паузама).

Приjaву зa учeшћe нa кoнфeрeнциjи мoжeтe извршити искључивo OВДE.

Рок за уплату котизације је 03. октобар 2022. године

Након онлајн пријаве, на основу података које будете оставили, биће Вам издат рачун, који ће претходно бити пријављен у Централном регистру фактура.
Свe битнe инфoрмaциje у вези са кoнфeрeнциjом, нaчином приjaвe и уплaтом кoтизaциje, мoжeтe нaћи у пoзивнoм писму.

Прeузмитe Пoзивно писмo
Прeузмитe Aгeнду

Учење кроз игру помоћу интерактивних електронских вежби - наш семинар у ЦСУ Крушевац

Данас су се у Центру за стручно усавршавање у Крушевцу учитељи и наставници ОШ “Свети Сава” из Трстеника окушали су у припремању “врућих кромпирића”. Њима су се придружили колега из ОШ “Мирко Томић” из Варварина и колегиница из ОШ “Јован Јовановић Змај” из Бруса.

Вредни наставници су показали да поседују изузетне "кулинарске” способности, јер су припремили одличне “кромпириће”. Њихови ученици ће сигурно бити презадовољни!

Заиста, атмосфера на семинару је била изразито радна, креирани су одлични квизове, укрштенице и многе друге интерактивне електронске вежбе.

Утиске полазника најбоље показују следећи коментари:

• Семинар ми се у потпуности свиђа, јер ће ми помоћи да унапредим наставу.
  • Одличан семинар. Дивне и стручне водитељке семинара. Smile
  • Требало би бити више оваквих семинара.
  • ...

Опширније о техничким детаљима семинара