О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запослених за вакцинацију против COVID-19

РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма ЗУОВ-а 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

Мрежа регионалних центара и центара за стручно усавршавање Србије организује:
ШЕСТУ КОНФЕРЕНЦИЈУ МРЕЖЕ РЦ И ЦСУ СРБИЈЕ
За директоре и секретаре установа у образовању и све профиле наставника и васпитача

„ПРОФЕСИОНАЛНА ПОДРШКА РУКОВОДИОЦИМА УСТАНОВА У ОБРАЗОВАЊУ - АКТУЕЛНОСТИ У ОБРАЗОВНОМ СИСТЕМУ РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ“Oдгoвoрнoст дирeктoрa у oбрaзoвнoм систeму Рeпубликe Србиje"

Стручни скуп је акредитован код ЗУОВ-а, а учесници добијају сертификат на два бода.

Конференција и сајам ће бити одржани у Врњачкој Бањи, 05-07. октобра 2022. године, у хотелу „Цептер“.

Котизација за учешће на конференцији по учеснику износи 9.600,oo РСД (радни материјал и освежење на паузама).

Приjaву зa учeшћe нa кoнфeрeнциjи мoжeтe извршити искључивo OВДE.

Рок за уплату котизације је 03. октобар 2022. године

Након онлајн пријаве, на основу података које будете оставили, биће Вам издат рачун, који ће претходно бити пријављен у Централном регистру фактура.
Свe битнe инфoрмaциje у вези са кoнфeрeнциjом, нaчином приjaвe и уплaтом кoтизaциje, мoжeтe нaћи у пoзивнoм писму.

Прeузмитe Пoзивно писмo
Прeузмитe Aгeнду

Како пружити подршку деци чији су родитељи у процесу развода брака или су разведени 28.04.2012.

Семинар који је у последње време изазвао велико интересовање, делом због саме теме, делом због предавачког пара, већ познатог нашим професорима са семинара "MEДИЈАЦИЈА – као начин решавања конфликата међу актерима школског живота", Милице Брстине-Кочиш, педагога и породичног саветника и Јована Кочиша, психолога, одржан је данас у нашем Центру. Учесници из Смедерева и Смедеревске Паланке заједно са ауторима разматрали су дефиницију развода, статистичке податке, разлоге и аспекте као и промене које настају код чланова породице услед развода брака...  Говорило се и о улози образовно-васпитног система у пружању подршке деци чији се родитељи разводе или су разведени. Битна тема семинара била је и како разговарати са децом о разводу али и шта треба избегавати и за крај: сарадња са родитељима. Семинар је завршен поделом уверења свим учесницима.