О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запоселних за вакцинацију против COVID-19

Састанак стручних сарадника, педагога и психолога

На иницијативу Маје Оклобџије Слијепчевић, психолога у Техничкој школи у Смедереву, одржан је састанак стручних сарадника, педагога и психолога из основних и средњих школа са територије града Смедерева.
Циљ сусрета била је међусобна размена, подршка и иницирање сарадње у оквиру различитих пројеката у којима учествују предшколске установе, основне и средње школе.
Предложени су облици и динамика рада на годишњем нивоу а читав процес пратила је и подржала и просветна саветница Весна Милетић.
Педагози, Марина Станојевић из предшколске установе "Наша радост" и Маријана Васиљевић из основне школе "Бранислав Нушић", приказале су презентације са студијског путовања у Финску.