О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запоселних за вакцинацију против COVID-19

Угледни час – прилика за све - наш семинар у Орешковици

Са задовољством констатујемо да је је наш подржани семинар "Угледни час - прилика за све" изузетно тражен и то пре свега захваљујући актуелности саме теме али и сјајним предавачима, ауторима семинара Биљани Тодоровић и Слађани Доброти. Овог пута, основна школа "Ђура Јакшић" у Орешковици, имала је ту привилегију да "угости" "Угледни час". 34 наставника из Орешковице и околине имало је прилику да се боље упозна са инклузијом и свиме што укључивање деце са сметњама у развоју у редовну наставу доноси са собом, те да буду упознати са тим како да се што боље припреме за рад са децом, односно које су то тешкоће на које наставници наилазе у раду са децом са сметњама у развоју и како да их на најбољи начин реше.