О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма ЗУОВ-а 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

Наши семинари у Нишу и Петровцу

Учење кроз игру помоћу интерактивних електронских вежби

13.11.2012. - Петровац на Млави

У оквиру пројекта "Пут на исток" - Промоција регионалних центара у општинама источне Србије и "Језик и култура Влашке националне мањине", Регионални центар Смедерево, организовао је акредитовани семинар "Учење кроз игру помоћу интерактивних електронских вежби", каталошки број 509 у ОШ "Бата Булић" у Петровцу, на коме је присуствовало 34 наставника из 8 основних школа у овој општини. Аутори и реализатори семинара су Невена Перић и Славица Гомилановић.

Интерактивним методама кроз наставу до оцене која мотивише

10.11.2012. - Ниш

Аутори и реализатори семинара "Интерактивним методама кроз наставу до оцене која мотивише", каталошки број 437, Невена Перић и Соња Милетић били су ове суботе гости Регионалног центра у Нишу. Основни циљеви семинара су оспособљавање наставника за креирање инструмената за континуирано праћење напредовања ученика као и упознавање креативних наставних метода и техника. Семинару је присуствовало 16 учесника.