О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запоселних за вакцинацију против COVID-19

Оцењивање ученика

Завод за вредновање квалитета образовања и васпитања, у сарадњи са Министарством просвете, науке и технолошког развоја и уз подршку пројекта "Подршка осигурању квалитета система завршних испита на националном нивоу у основном и средњем образовању" (ИПА 2008), организовао је једнодневну обуку "Оцењивање ученика" за представнике пилот школа (школске тимове) које учествују у реализацији овог пројекта. Обука се односила на примену Правилника о оцењивању ученика у основном образовању и васпитању.
Представници школа које су присуствовали обуци из Костолца, Смедерева, Рановца, Водња, Мале Крсне и Лазнице, имају обавезу да презентују садржај обуке на наставничком већу у својим школама.