О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запоселних за вакцинацију против COVID-19

Адолесцент и специфични стилови контакта у породици – обука за рад са ученицима и родитељима

Рад са адолесцентима и њиховим родитељима од просветних радника изискује велику количину знања и вештина у тој области. Нимало лак задатак је пред стручним сарадницима али и свим осталим наставницима и професорима у основним и средњим школама, да на прави начин приђу адолесценту, како би га својим саветима или пак, наизглед обичном причом, охрабрили за правилне поступке и указали на све проблеме у току развоја личности.
Данашњи семинар ће свакако свим полазницима унапредити професионалне компетенције за рад са адолесцентима и њиховим родитељима, те их још више оспособити за разумевање адолесценције, кроз стицање додатних знања и вештина за бољу сарадњу са обе поменуте категорије.
Предавачи на данашњем семинару, иначе подржаног од стране Центра за стручно усавршавање у Шапцу, били су, мр Божидар Топаловић, педагог, мр Биљана Ерцеговчевић, дипломирани психолог - педагог и Катарина Јовановић, дипломирани психолог.
Опширније о семинару можете прочитати на званичном сајту.

" />" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" type="application/x-shockwave-flash">