О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запоселних за вакцинацију против COVID-19

Од игре до науке и натраг - учимо кроз експеримент – наш семинар у Крагујевцу

У организацији ЦСУ Крагујевац, у ТУШ  "Тоза Драговић", одржан је семинар Од игре до науке и натраг – учимо кроз експеримент. Учесници су били наставници  и професори физике, хемије, биологије, техничког и информатичког образовања, професори и наставници разредне наставе, па чак и наставник немачког језика! Шаролик састав групе је још један доказ да је физика присутна свуда и у свему и да је експериментални облик рада моћно средство за подизање мотивације, како ученика, тако и наставника. У одличној атмосфери и уз подршку реализатора, Горана Тодорова и Јелене Тасић, учесници су извели  све огледе из програма семинара и сигурни смо да ће већину њих користити у својим учионицама, као средство развоја стваралачких способности, мотивације за учење и оспособљавања за самостално учење и образовање током целог живота. Желимо им да ученици у њиховим учионицама буду бар онолико вредни и спремни на сарадњу, колико и они на овом семинару!