РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма ЗУОВ-а 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

ЈАВНИ ПОЗИВ Центар за промоцију науке, март 2024
ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПРИЈАВА ЗА ФИНАНСИЈСКУ ПОДРШКУ ПРОЈЕКТИМА ПРОМОЦИЈЕ И ПОПУЛАРИЗАЦИЈЕ НАУКЕ У 2024. ГОДИНИ

Циљеви Јавног позива су подизање нивоа научне писмености и научнe културе кроз децентрализацију промоције и популаризације науке на територији Републике Србије; подршка разноврсним и иновативним пројектним приступима; подршка високоутицајним пројектима из области промоције науке; подршка креативним пројектима који афирмишу доступност знања у отвореном простору.

Јавни позив Центар за промоцију науке

Позив за ЈП 2024

Оглас јавни позив 2024

Упутство за попуњавање ЈП 2024

Образац пријаве Годишњег програма НК Смедерево 2024

Угледни час - прилика за све - наш семинар у Новом Пазару 06. и 07. 04.2013.

Овог викенда, 06. и 07. 04. 2013.године, на захев колега из Новог Пазара, одржани су 5. и 6. по реду семинари , Угледни час-прилика за све. Наставници основних и средњих школа су имали могућност да добију све потребне информације везане за креирање и реализацију угледних часова на којима ће моћи да укључе све ученике, како оне који имају некакве сметње у развоју тако и оне који су надарени. Предавачи, Биљана Тодоровић и Слађана Доброта су на задовољство колега дале неке идеје, информације, потребне одговоре и на такав начин олакшале колегама у самом процесу даљег стручног усавршавања као и јачању унутрашње мотивације у даљем процесу васпитно-образовног рада.

РЕШЕЊЕ ГРАДСКОГ ВЕЋА О ДАВАЊУ САГЛАСНОСТИ НА ЦЕНОВНИК РЦ СМЕДЕРЕВО

ЦЕНОВНИК УСЛУГА РЦ СМЕДЕРЕВО