РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма ЗУОВ-а 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

ЈАВНИ ПОЗИВ Центар за промоцију науке, март 2024
ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПРИЈАВА ЗА ФИНАНСИЈСКУ ПОДРШКУ ПРОЈЕКТИМА ПРОМОЦИЈЕ И ПОПУЛАРИЗАЦИЈЕ НАУКЕ У 2024. ГОДИНИ

Циљеви Јавног позива су подизање нивоа научне писмености и научнe културе кроз децентрализацију промоције и популаризације науке на територији Републике Србије; подршка разноврсним и иновативним пројектним приступима; подршка високоутицајним пројектима из области промоције науке; подршка креативним пројектима који афирмишу доступност знања у отвореном простору.

Јавни позив Центар за промоцију науке

Позив за ЈП 2024

Оглас јавни позив 2024

Упутство за попуњавање ЈП 2024

Образац пријаве Годишњег програма НК Смедерево 2024

Васпитни рад и индивидуални васпитни план - каталошки број 028

У организацији Регионалног центра за професионални развој запослених у образовању Смедерево и Друштва учитеља Смедерева протеклог викенда организована су два семинара. На овај начин 90 учитеља, чланова ДУОС-а, имало је прилику да унапреди своје професионалне компетенције (за подучавање и учење и за подршку развоју личности детета и ученика).
Дводневни семинар "Васпитни рад и индивидуални васпитни план" имао је за циљ развијање способности и емпатије за рад са ученицима са васпитним проблемима и остваривање позитивних промена у понашању на нивоу појединаца, одељења и целе школе.
На путу до овог циља, просветни радници би примену васпитних, превентивних и интервентних поступака морали да обликују на креативан начин, како би кроз позитивно дисциплиновање појединаца спровели успешну интеграцију у групи ученика.
Учесници семинара су имали ту привилегију да излагања и тумачења ових тема, важних за квалитетно обликовање васпитно-образовног процеса, чују од аутора семинара Мирјане Трифуновић Паул и Гордане Јосимов, врсних стручњака.

РЕШЕЊЕ ГРАДСКОГ ВЕЋА О ДАВАЊУ САГЛАСНОСТИ НА ЦЕНОВНИК РЦ СМЕДЕРЕВО

ЦЕНОВНИК УСЛУГА РЦ СМЕДЕРЕВО