РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма ЗУОВ-а 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

ЈАВНИ ПОЗИВ Центар за промоцију науке, март 2024
ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПРИЈАВА ЗА ФИНАНСИЈСКУ ПОДРШКУ ПРОЈЕКТИМА ПРОМОЦИЈЕ И ПОПУЛАРИЗАЦИЈЕ НАУКЕ У 2024. ГОДИНИ

Циљеви Јавног позива су подизање нивоа научне писмености и научнe културе кроз децентрализацију промоције и популаризације науке на територији Републике Србије; подршка разноврсним и иновативним пројектним приступима; подршка високоутицајним пројектима из области промоције науке; подршка креативним пројектима који афирмишу доступност знања у отвореном простору.

Јавни позив Центар за промоцију науке

Позив за ЈП 2024

Оглас јавни позив 2024

Упутство за попуњавање ЈП 2024

Образац пријаве Годишњег програма НК Смедерево 2024

Неки правци унапређења средњошколске наставе математике на основу анализе искустава техничких факултета - каталошки број 306

У плану стручног усавршавања многе средње школе, односно активи професора математике, навели су баш овај семинар. Превасходни циљ семинара јесте анализа знања математике стеченог у средњим школама, а у циљу побољшања квалитета наставног процеса, те што боље проходности ученика на техничким и природно-математичким факултетима. Овај комплексни процес анализе је немогућ без помоћи професора са факултета, који, уз помоћ резултата пријемног испита и током прве године студија, дефинишу приоритете у настави математике. Сходно овоме, данашњи предавачи су били професори са Електротехничког факултета Универзитета у Београду, др Татјана Лутовац, др Марија Рашајски и мр Бојана Михаиловић.
Надамо се да су информације које су имали прилику да чују учесници семинара, професори средњих школа из Смедерева и околине, биле корисне, али још важније, да ће их успешно уврстити у своја будућа предавања и активно примењивати у својој наставној пракси.

РЕШЕЊЕ ГРАДСКОГ ВЕЋА О ДАВАЊУ САГЛАСНОСТИ НА ЦЕНОВНИК РЦ СМЕДЕРЕВО

ЦЕНОВНИК УСЛУГА РЦ СМЕДЕРЕВО