РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма ЗУОВ-а 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

ЈАВНИ ПОЗИВ Центар за промоцију науке, март 2024
ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПРИЈАВА ЗА ФИНАНСИЈСКУ ПОДРШКУ ПРОЈЕКТИМА ПРОМОЦИЈЕ И ПОПУЛАРИЗАЦИЈЕ НАУКЕ У 2024. ГОДИНИ

Циљеви Јавног позива су подизање нивоа научне писмености и научнe културе кроз децентрализацију промоције и популаризације науке на територији Републике Србије; подршка разноврсним и иновативним пројектним приступима; подршка високоутицајним пројектима из области промоције науке; подршка креативним пројектима који афирмишу доступност знања у отвореном простору.

Јавни позив Центар за промоцију науке

Позив за ЈП 2024

Оглас јавни позив 2024

Упутство за попуњавање ЈП 2024

Образац пријаве Годишњег програма НК Смедерево 2024

"Израда школског сајта"

Као наставак низа семинара о што бољој промоцији школе, поред већ одржаног семинара "Школа и јавност", у нашем Центру одржан је семинар "Израда школског сајта". Како се из самог наслова види, циљ овог семинара био је да обучи учеснике да сами могу да направе сајт школе и на тај начин на најбољи могући начин представе своју школу широј јавности.  Предавачи, Милорад Славковић и Зоран Луковић у првом делу семинара говорили су о општим појмовима израде сајта и о самој архитектури система за управљање садржајем (CMS),  у другом делу су обрађене секције, категорије и чланци, као саставни делови сваког сајта и уопште унапређење првопостављеног сајта додатним модулима. Као последњу област обрадили су постављање урађеног сајта на web сервер.

Сви учесници су самостално, уз надзор предавача,  успешно направили пробни сајт. Како је то тек почетак, од учесника тек треба очекивати праве резултате у визуелном али и  у функционалном изгледу поменутих (пробних) сајтова.

Опширније о техничким детаљима семинара

РЕШЕЊЕ ГРАДСКОГ ВЕЋА О ДАВАЊУ САГЛАСНОСТИ НА ЦЕНОВНИК РЦ СМЕДЕРЕВО

ЦЕНОВНИК УСЛУГА РЦ СМЕДЕРЕВО