О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запоселних за вакцинацију против COVID-19

Јавни позив за избор организатора, реализатора и програма стручног усавршавања запослених у основним школама у 2022. години

Објављен је Јавни позив Министарства просвете, науке и технолошког развоја за избор организатора, реализатора и програма стручног усавршавања запослених у основним школама у 2022. години, а која реализују правна лица, на који можете да конкуриште, уз подршку РЦ Смедерево.

Учесници јавног позива комплетну документацију са предлогом програма стручног усавршавања подносе у штампаној и електронској форми У РОKУ ОД ОСАМ ДАНА од дана објављивања јавног позива на званичној интернет страници Министарства.

Циљ јавног позива је избор организатора, реализатора и програма стручног усавршавања усмереног на развој и подизање компетенција запослених у ОСНОВНОЈ ШKОЛИ.

Сви детаљи се налазе на линку:

РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма сталног стручног усавршавања наставника, васпитача и стручних сарадника за школску 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

Састанак са представницима школа

Окружна комисија за завршни испит и упис ученика у средњу школу за Подунавски управни округ, одржала је трећи састанак са представницима школа, ради припреме чланова школских комисија за наставак планираних активности.

Састанку су присуствовали директори основних и средњих школа као и координатори из основних школа.

На састанку се детаљније говорило о обрасцима за завршни испит које су директори и координатори добили на компакт диску у Приручнику за спровођење завршног испита., на прошлом састанку, а које можете преузети и на нашем сајту. Поред овога, говорило се и о Упутство за заштитне кесе.

Састанак су као и претходних пута водиле Јелена Антонијевић и Душанка Стојковић, просветни саветници Министарства просвете и науке, Републике Србије, као и Бранко Дукић, члан комисије за завршни испит и упис ученика у средњу школу.