РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма ЗУОВ-а 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

ЈАВНИ ПОЗИВ Центар за промоцију науке, март 2024
ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПРИЈАВА ЗА ФИНАНСИЈСКУ ПОДРШКУ ПРОЈЕКТИМА ПРОМОЦИЈЕ И ПОПУЛАРИЗАЦИЈЕ НАУКЕ У 2024. ГОДИНИ

Циљеви Јавног позива су подизање нивоа научне писмености и научнe културе кроз децентрализацију промоције и популаризације науке на територији Републике Србије; подршка разноврсним и иновативним пројектним приступима; подршка високоутицајним пројектима из области промоције науке; подршка креативним пројектима који афирмишу доступност знања у отвореном простору.

Јавни позив Центар за промоцију науке

Позив за ЈП 2024

Оглас јавни позив 2024

Упутство за попуњавање ЈП 2024

Образац пријаве Годишњег програма НК Смедерево 2024

"Зимски распуст" продужен до 20. фебруара

Министар просвете и науке проф. др Жарко Обрадовић, водећи рачуна о безбедности и здрављу деце, ученика и запослених, што је приоритет у раду и деловању Министарства просвете и науке, а имајући у виду да лоша временска ситуација на територији Републике Србије, праћена изузетно ниским температурама и снежним падавинама и даље траје, донео је следећу одлуку:
1. Настава у основним и средњим школама и на високошколским установама на територији Републике Србије неће се изводити од 13. до 17. фебруара 2012. године, укључујући и дане државног празника...
2. Образовно-васпитни рад на свим нивоима наставља се 20. фебруара 2012. године.
3. Основне и средње школе у обавези су да најкасније до 01. марта 2012. године предложе план надокнаде изгубљених радних дана кроз продужење школске године за пет радних дана и кроз радне суботе и да предлог о надокнади доставе Министарству просвете и науке на сагласност.
Одлуку у целости у pdf формату можете погледати овде.