РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма ЗУОВ-а 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

ЈАВНИ ПОЗИВ Центар за промоцију науке, март 2024
ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПРИЈАВА ЗА ФИНАНСИЈСКУ ПОДРШКУ ПРОЈЕКТИМА ПРОМОЦИЈЕ И ПОПУЛАРИЗАЦИЈЕ НАУКЕ У 2024. ГОДИНИ

Циљеви Јавног позива су подизање нивоа научне писмености и научнe културе кроз децентрализацију промоције и популаризације науке на територији Републике Србије; подршка разноврсним и иновативним пројектним приступима; подршка високоутицајним пројектима из области промоције науке; подршка креативним пројектима који афирмишу доступност знања у отвореном простору.

Јавни позив Центар за промоцију науке

Позив за ЈП 2024

Оглас јавни позив 2024

Упутство за попуњавање ЈП 2024

Образац пријаве Годишњег програма НК Смедерево 2024

Градско такмичење ђачких парламената

Данас је у нашем Центру одржано Градско такмичење ђачких парламената Смедерева у решавању школских проблема. Такмичењу су ове године присуствовали представници осам школа са укупно 21 такмичаром. Тест је обухватио два дела, тако да су у првом делу решавани проблеми везани за функционисање школа, а други део је садржао појмове из демократије, грађанског васпитања, евроинтеграција... Тест су саставили: Весна Милетић, просветни саветник, Данијела Мандић, градски просветни инспектор, Јелена Здравковић, психолог и Борис Здравковић, професор географије.
На почетку такмичења, присутне ученике је поздравио и пожелео им срећан рад господин Миша Ивковић, члан Градског већа.

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА

1. ОШ "Доситеј Обрадовић", Смедерево – 86 поена