О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запослених за вакцинацију против COVID-19

РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма ЗУОВ-а 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

Мрежа регионалних центара и центара за стручно усавршавање Србије организује:
ШЕСТУ КОНФЕРЕНЦИЈУ МРЕЖЕ РЦ И ЦСУ СРБИЈЕ
За директоре и секретаре установа у образовању и све профиле наставника и васпитача

„ПРОФЕСИОНАЛНА ПОДРШКА РУКОВОДИОЦИМА УСТАНОВА У ОБРАЗОВАЊУ - АКТУЕЛНОСТИ У ОБРАЗОВНОМ СИСТЕМУ РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ“Oдгoвoрнoст дирeктoрa у oбрaзoвнoм систeму Рeпубликe Србиje"

Стручни скуп је акредитован код ЗУОВ-а, а учесници добијају сертификат на два бода.

Конференција и сајам ће бити одржани у Врњачкој Бањи, 05-07. октобра 2022. године, у хотелу „Цептер“.

Котизација за учешће на конференцији по учеснику износи 9.600,oo РСД (радни материјал и освежење на паузама).

Приjaву зa учeшћe нa кoнфeрeнциjи мoжeтe извршити искључивo OВДE.

Рок за уплату котизације је 03. октобар 2022. године

Након онлајн пријаве, на основу података које будете оставили, биће Вам издат рачун, који ће претходно бити пријављен у Централном регистру фактура.
Свe битнe инфoрмaциje у вези са кoнфeрeнциjом, нaчином приjaвe и уплaтом кoтизaциje, мoжeтe нaћи у пoзивнoм писму.

Прeузмитe Пoзивно писмo
Прeузмитe Aгeнду

Презентација уџбеника издавачке куће "Klett"

Педесетак професора енглеског, немачког и француског језика, на одвојеним презентацијама, имало је вечерас, у просторијама Регионалног центра, прилику да се упозна са најновијом издањима издавачке кућа Klett. На вечерашњој презентацији уџбеника за професоре страних језика гимназије и средњих стручних школа представљени су уџбенички комплети Way up 1 и 2, за енглески језик; Direkt 2 и 3 за немачки језик и Versione Originale vert за француски језик.