О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запослених за вакцинацију против COVID-19

РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма ЗУОВ-а 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

Обука супервизора и дежурних наставника

У циљу осигурања регуларности и квалитетног спровођења завршног испита, данас је у Регионалном центру одржана посебна обука дежурних наставника и супервизора. Обука за дежурне наставнике обухватила је директоре и по једног дежурног наставника из сваке школе, чија ће обавеза након обуке да буде да обуче и остале дежурне наставнике у својој школи. Након обуке дежурних наставника одржана је и обука за супервизоре који ће такође контролисати регуларност спровођења завршног испита. Да подсетимо и дежурне наставнике и супервизоре да је њихова обавеза да се, пре обуке, упознају са Стручним упутством за спровођење завршног испита. Сваки учесник обуке је добио по примерак Упутства а један примерак у штампаном и електронском облику налази се и у Ресурс центру Регионалног центра.