РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма ЗУОВ-а 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

ЈАВНИ ПОЗИВ Центар за промоцију науке, март 2024
ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПРИЈАВА ЗА ФИНАНСИЈСКУ ПОДРШКУ ПРОЈЕКТИМА ПРОМОЦИЈЕ И ПОПУЛАРИЗАЦИЈЕ НАУКЕ У 2024. ГОДИНИ

Циљеви Јавног позива су подизање нивоа научне писмености и научнe културе кроз децентрализацију промоције и популаризације науке на територији Републике Србије; подршка разноврсним и иновативним пројектним приступима; подршка високоутицајним пројектима из области промоције науке; подршка креативним пројектима који афирмишу доступност знања у отвореном простору.

Јавни позив Центар за промоцију науке

Позив за ЈП 2024

Оглас јавни позив 2024

Упутство за попуњавање ЈП 2024

Образац пријаве Годишњег програма НК Смедерево 2024

Обука супервизора и дежурних наставника

У циљу осигурања регуларности и квалитетног спровођења завршног испита, данас је у Регионалном центру одржана посебна обука дежурних наставника и супервизора. Обука за дежурне наставнике обухватила је директоре и по једног дежурног наставника из сваке школе, чија ће обавеза након обуке да буде да обуче и остале дежурне наставнике у својој школи. Након обуке дежурних наставника одржана је и обука за супервизоре који ће такође контролисати регуларност спровођења завршног испита. Да подсетимо и дежурне наставнике и супервизоре да је њихова обавеза да се, пре обуке, упознају са Стручним упутством за спровођење завршног испита. Сваки учесник обуке је добио по примерак Упутства а један примерак у штампаном и електронском облику налази се и у Ресурс центру Регионалног центра.