О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запоселних за вакцинацију против COVID-19

Јавни позив за избор организатора, реализатора и програма стручног усавршавања запослених у основним школама у 2022. години

Објављен је Јавни позив Министарства просвете, науке и технолошког развоја за избор организатора, реализатора и програма стручног усавршавања запослених у основним школама у 2022. години, а која реализују правна лица, на који можете да конкуриште, уз подршку РЦ Смедерево.

Учесници јавног позива комплетну документацију са предлогом програма стручног усавршавања подносе у штампаној и електронској форми У РОKУ ОД ОСАМ ДАНА од дана објављивања јавног позива на званичној интернет страници Министарства.

Циљ јавног позива је избор организатора, реализатора и програма стручног усавршавања усмереног на развој и подизање компетенција запослених у ОСНОВНОЈ ШKОЛИ.

Сви детаљи се налазе на линку:

РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма сталног стручног усавршавања наставника, васпитача и стручних сарадника за школску 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

Актив директора основних школа

На почетку састанка, поред тога што је поздравио присутне директоре школа, директор Регионалног центра, Мр Боривоје Јаношевић, обавестио их је о трибини на тему инклузије која ће се одржати наредног петка, 18.02.2011.

Актив директора основних школа изабрао је новог председника. Уместо Драгана Јовичића, досадашњег председника, изабран је Веселин Стојковић, директор ОШ "Свети Сава" у Смедереву. Осим наведеног, договорени су домаћини општинских такмичења и утврђен предлог домаћина за окружна такмичења.

На крају састанка, разговарало се о штрајку у школама и договорени су начини надокнаде изгубљених часова.

Слике са састанка