О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запоселних за вакцинацију против COVID-19

Састанак Подружнице Српског хемијског друштва

У циљу боље комуникације и сарадње професора хемије из наших школа, одржан је састанак Подружнице српског хемијског друштва. Поред професора из основних и средњих школа из Смедерева, који су вољни да се активније укључе у рад Подружнице, састанку је присуствовао и Живослав Тешић, редовни професор на Хемијском факултету у Београду. Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево ће својим капацитетима и техничком подршком помоћи рад Подружнице.