О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запоселних за вакцинацију против COVID-19

Пријем у резиденцији француског амбасадора

У Амбасади Француске у Београду вечерас је одржан пријем поводом Месеца франкофоније и уручене награде победницима такмичења из фотографије и диктата одржаним у оквиру низа манифестација организованих током марта.

Француски амбасадор Fransoa-Gzavije Denio рекао је на почетку свечаности да француски језик напредује у Србији и изразио због тога задовољство те позвао званичнике, представнике институција, директоре школа, новинаре и друге који су томе допринелиу да наставе да раде на ширењу француског језика.

Регионални центар Смедерево представљао је директор Центра, мр Боривоје Јаношевић. У срдачном разговору изражено је обострано задовољство досадашњом сарадњом на плану популаризације француског језика. На завршетку разговора амбасадор Denio са задовољством је прихватио позив да буде гост Смедерева и Регионалног центра.