РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма ЗУОВ-а 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

ЈАВНИ ПОЗИВ Центар за промоцију науке, март 2024
ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПРИЈАВА ЗА ФИНАНСИЈСКУ ПОДРШКУ ПРОЈЕКТИМА ПРОМОЦИЈЕ И ПОПУЛАРИЗАЦИЈЕ НАУКЕ У 2024. ГОДИНИ

Циљеви Јавног позива су подизање нивоа научне писмености и научнe културе кроз децентрализацију промоције и популаризације науке на територији Републике Србије; подршка разноврсним и иновативним пројектним приступима; подршка високоутицајним пројектима из области промоције науке; подршка креативним пројектима који афирмишу доступност знања у отвореном простору.

Јавни позив Центар за промоцију науке

Позив за ЈП 2024

Оглас јавни позив 2024

Упутство за попуњавање ЈП 2024

Образац пријаве Годишњег програма НК Смедерево 2024

Обука за наставнике изборног предмета Грађанско васпитање у основним и средњим школама

На основу потписаног уговора између Министарства просвете, науке и технолошког развоја и Завода за унапређивање образовања и васпитања, Завод је у сарадњи са начелницима школских управа и координаторима за стручно усавршавање сачиниo списак учесника и распоред обука у три циклуса.
Прва два циклуса, за наставнике у основним школама на територији ШУ Пожаревац, одржана су 25,26 и 27. јуна у нашем Центру, а последњи, трећи, за професоре средњих школа, данас.
Предавачи сва четири дана биле су Милена Васић и Гордана Чукурановић.
Као што су већ обавештени, заинтересовани наставници који изводе наставу из предмета грађанско васпитање могу се пријавити до 3.7.2013. како би присуствовали обуци за било која од три циклуса наведеног наставног предмета. Нове обуке ће бити организоване у периоду од 20. до 31.августа 2013. Опширније

РЕШЕЊЕ ГРАДСКОГ ВЕЋА О ДАВАЊУ САГЛАСНОСТИ НА ЦЕНОВНИК РЦ СМЕДЕРЕВО

ЦЕНОВНИК УСЛУГА РЦ СМЕДЕРЕВО