О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запоселних за вакцинацију против COVID-19

Јавни позив за избор организатора, реализатора и програма стручног усавршавања запослених у основним школама у 2022. години

Објављен је Јавни позив Министарства просвете, науке и технолошког развоја за избор организатора, реализатора и програма стручног усавршавања запослених у основним школама у 2022. години, а која реализују правна лица, на који можете да конкуриште, уз подршку РЦ Смедерево.

Учесници јавног позива комплетну документацију са предлогом програма стручног усавршавања подносе у штампаној и електронској форми У РОKУ ОД ОСАМ ДАНА од дана објављивања јавног позива на званичној интернет страници Министарства.

Циљ јавног позива је избор организатора, реализатора и програма стручног усавршавања усмереног на развој и подизање компетенција запослених у ОСНОВНОЈ ШKОЛИ.

Сви детаљи се налазе на линку:

РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма сталног стручног усавршавања наставника, васпитача и стручних сарадника за школску 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

EUROSONG у Смедереву

Данас је у Регионалном центру завршен дводневни семинар "Мултимедијална музичка радионица", а како се ми, као Центар, увек трудимо да будемо актуелни, тако смо, уопште не случајно, овај музички семинар заказали баш у овом термину. Наиме, госпођа Силвана Грујић је на синоћњем избору за песму која ће Србију представљати на Eurosongu, била у стручном жирију и у једном делу семинара, учесницима пренела стручна запажања и своје виђење изведених песама, тако да су учесници семинара имали јединствену прилику да из "прве руке" сазнају детаље са јучерашњег избора. Победничка нумера "Чаробан" коју је синоћ извела Нина Радојчић а чији је аутор Кристина Ковач, била је неколико пута понављана на видео биму у Центру. Погађате за кога је г-ђа Грујић синоћ навијала?