О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запоселних за вакцинацију против COVID-19

Јавни позив за избор организатора, реализатора и програма стручног усавршавања запослених у основним школама у 2022. години

Објављен је Јавни позив Министарства просвете, науке и технолошког развоја за избор организатора, реализатора и програма стручног усавршавања запослених у основним школама у 2022. години, а која реализују правна лица, на који можете да конкуриште, уз подршку РЦ Смедерево.

Учесници јавног позива комплетну документацију са предлогом програма стручног усавршавања подносе у штампаној и електронској форми У РОKУ ОД ОСАМ ДАНА од дана објављивања јавног позива на званичној интернет страници Министарства.

Циљ јавног позива је избор организатора, реализатора и програма стручног усавршавања усмереног на развој и подизање компетенција запослених у ОСНОВНОЈ ШKОЛИ.

Сви детаљи се налазе на линку:

РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма сталног стручног усавршавања наставника, васпитача и стручних сарадника за школску 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

Почели радови на уређењу фасаде

Данас су званично почели радови на уређењу фасаде објекта " Монопол" у коме се налази Регионални центар. Радовима ће бити обухваћен само део фасаде у појасу у коме се Центар налази. Према уговору са извођачем , радови би требало да буду завршени крајем априла. Ово ће свакако зависити и од временских услова. Осим фасаде, биће урађена и нова расвета објекта, и то како функционална, тако и декоративна, што ће не самом објекту, већ и читавој околини – улазу у Град дати нови, лепши изглед.

Динамика радова утврђена је уговором, а о свему је било речи на састанку са извођачем, представницима Дирекције за изградњу града, Завода за заштиту споменика и представника ИМГ, г-ђе Љиљане Живановић.

Слике са састанка