О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запоселних за вакцинацију против COVID-19

Јавни позив за избор организатора, реализатора и програма стручног усавршавања запослених у основним школама у 2022. години

Објављен је Јавни позив Министарства просвете, науке и технолошког развоја за избор организатора, реализатора и програма стручног усавршавања запослених у основним школама у 2022. години, а која реализују правна лица, на који можете да конкуриште, уз подршку РЦ Смедерево.

Учесници јавног позива комплетну документацију са предлогом програма стручног усавршавања подносе у штампаној и електронској форми У РОKУ ОД ОСАМ ДАНА од дана објављивања јавног позива на званичној интернет страници Министарства.

Циљ јавног позива је избор организатора, реализатора и програма стручног усавршавања усмереног на развој и подизање компетенција запослених у ОСНОВНОЈ ШKОЛИ.

Сви детаљи се налазе на линку:

РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма сталног стручног усавршавања наставника, васпитача и стручних сарадника за школску 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

Добродошли на "Форум мреже"

Регионални центар за професионални развој запослених у образовању у Смедереву је један од девет оваквих центара у Србији. Сви центри покривају одређена подручја у Србији и самим тим све школе из ових региона.

Чему сва ова прича?

Како је наш центар још увек нов – скоро почео са радом, те нас тек очекује много семинара , то нам је потребна помоћ колега који су дуже у овом послу, што због њиховог искуства, што због утисака њихових полазника, тј, полазника семинара који се у осталим центрима одржавају. Из тог разлога се појавила идеја о оснивању "Форума мреже", где бисмо ми, центри у Србији писали о одржаним семинарима, а ви, полазници истих, давали своје оцене, запажања, примедбе, похвале и све што бисте хтели да кажете  у вези са семинаром на коме сте били. Вашим коментарима и сугестијама бисте помогли свим центрима у одабиру семинара али и потенцијалним полазницима, како би знали за који од семинара да се определе. Зато вас  позивамо да посетите Форум, да се региструјете и учествујете у дискусији на темама о семинарима које сте похађали.

Унапред вам се захваљујемо на томе и понављамо - немојте само хвалити.