О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запоселних за вакцинацију против COVID-19

Вебинар:"Нови Закон о јавним набавкама"

vnrjvnnbvk nslЗбог новог таласа короне и поштовања противепидемијских мера, одложени семинар: "Нови Закон о јавним набавкама" реализован је путем вебинара 21. октобра 2020.год. у организацији Регионалног центра Смедерево.

Пријављени учесници семинара су запослени који раде на пословима јавних набавки у јавним предузећима, установама, школама...

Предавач Сузана Тодоровић запослена је у Управи за јавне набавке у Београду и има вишегодишње искуство везано за ту правно-економску област па је успешно пренела новине и одговарала на питања учесника вебинара.