О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запоселних за вакцинацију против COVID-19

Светосавска радионица

svstvksnsljnr nslДана 26.01.2021., у Регионалном центру Смедерево се опет, иако у мањем обиму због епидемијских мера заштите, осетио дух СВЕТОСАВЉА. Шест ученика четвртог разреда основне школе „Иво Лола Рибар“ из Скобаља и њихова  учитељица Слађана Доброта по ко зна који пут исказали су своју креативност и ентузијазам кроз активности које су реализовали у Центру.

Овог пута су правили медаљоне са ликом Светог Саве а потом и у костимима у складу са темом рецитовали своје песмице. Те песмице су потом писали на папиру и лепили на нацртане зидове храма. У знак захвалности и у складу са школском Славом, драгим гостима смо уручили пригодне поклончиће и писане захвалнице.