О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запоселних за вакцинацију против COVID-19

Јавни позив за избор организатора, реализатора и програма стручног усавршавања запослених у основним школама у 2022. години

Објављен је Јавни позив Министарства просвете, науке и технолошког развоја за избор организатора, реализатора и програма стручног усавршавања запослених у основним школама у 2022. години, а која реализују правна лица, на који можете да конкуриште, уз подршку РЦ Смедерево.

Учесници јавног позива комплетну документацију са предлогом програма стручног усавршавања подносе у штампаној и електронској форми У РОKУ ОД ОСАМ ДАНА од дана објављивања јавног позива на званичној интернет страници Министарства.

Циљ јавног позива је избор организатора, реализатора и програма стручног усавршавања усмереног на развој и подизање компетенција запослених у ОСНОВНОЈ ШKОЛИ.

Сви детаљи се налазе на линку:

РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма сталног стручног усавршавања наставника, васпитача и стручних сарадника за школску 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

Седница Управног одбора Регионалног центра Смедерево

sdncprvngdbrfbdvd nslДана 04. 02. 2021. године, одржана је седница Управног одбора Регионалног центра Смедерево у новом сазиву, са следећим дневним редом:

1. Конституисање новог сазива Управног одбора Регионалног центра Смедерево и избор заменика председника Управног одбора Регионалног центра. Два члана из претходног сазива су поново изабрана: Ивана Илић, председница УО и Данијела Мандић која је једногласно на седници изабрана за заменика председника. Потом су се представили и остали новоизабрани чланови Управног одбора.
2. Усвајање записника са претходних седница УО Регионалног центра.
3. Извештај о раду Рц-а за 2020. год.
4. Извештај о финансијском пословању Рц-а за 2020. год.
5. Извештај Пописне комисије о извршеном Попису за 2020. год.
6. Текућа питања.