О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запоселних за вакцинацију против COVID-19

Првих 50 година Актива жена Мз "Доњи град"

mzdnjgrd nslУ уторак 18. 05. 2021.год., у Регионалном центру Смедерево, одржана је годишња Скупштина Актива жена и пријатеља МЗ „Доњи град“ Смедерево. У складу са тренутном ситуацијом и са мањем бројем гостију а опет на пригодан начин и уз симболичне поклоне, обележен је значајан јубилеј - 50 година од оснивања Актива. Ученици средње музичке школе „Коста Манојловић“ били су задужени за успешан и квалитетан културно-уметнички програм. Председница Актива Ружица Милановић подсетила је присутне на историјат Актива, стављајући акценат на главне активности и подршку хуманитарним акцијама, бригу о старијој популацији и деци са посебним потребама. Минутом ћутања одата је пошта преминулим члановима Актива.

Желимо још много успешних година овом дивном удружењу.