О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запоселних за вакцинацију против COVID-19

Ротари клуб наградио најбоље смедеревске средњошколце

rtrklbrcsd nslРотари клуб Смедерево на крају сваке школске године награђује ученике генерације смедеревских средњих школа. Дана 12. 07. 2021. године у просторијама Регионалног центра у Смедереву, одржана је церемонија награђивања ученика.

Награђени ученици су:
1. Анђела Ћирић - Гимназија Смедерево
2. Анђела Стојановић - Економско-трговинска школа
3. Алејандрина Изkуеирдо Пинеиро - ТТПШ "Деспот Ђурађ"
4. Марија Којић - Музичка школа "Kоста Манојловић"
5. Филип Гмитровић - Техничка школа Смедерево

Ученици су добили смарт сатове које су обезбедили, сада већ традиционално, шесту годину заредом, чланови Ротари клуба Смедерево.

Сатове је уручио одлазећи председник клуба Слободан Јовановић, а догађају је присуствовао и долазећи председник Дејан Спасић, као и остали чланови и пријатељи клуба и ученика. Након уручивања награда Ротари клуб је за све присутне организовао коктел и дружење.