О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запоселних за вакцинацију против COVID-19

Састанак Ротари клуба Смедерево у Регионалном центру

rtrnslvncntr nslНакон две акције у једном дану: донирано је 19 дронова свим основним школама у Смедереву и интерактивна учионица ПУ „Наша Радост“, Ротари клуб Смедерево је одржао други званични састанак у новој ротаријанској години. Том приликом је Клуб у просторијама Регионалног центра Смедерево угостио Гувернерку Rotary District 2483 Зорицу Јестровић, прошле гувернере PDG Данила Љевнаића, Владимира Матића D2483 Governor 2018 - 2019 и CADG Владана Мијаиловића. На састанку је било речи о будућим акцијама а и Global Grantu који Клуб из Смедерева припрема. Клуб је добио похвале за учествовање у реализацији пет Global Grantova које реализују Клубови из Србије. По завршетку састанка, неколико нумера на хармоници извео је члан Ротари клуба Смедерево Милош Пржић.